sebile 1
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Team credits
Kunena
An open source project like Kunena requires the dedication and investment of personal time from various contributors. This version of Kunena Forum has been made possible by the following contributors (in alphabetical ordering):
Special thanks go to Beat and the CB Testing team, Ida and JoniJnm for significant contributions to Kunena. In addition many members of www.Kunena.com have contributed and helped make this a more stable and bugfree version. Our Thanks go out to all contributors of Kunena! Greetings from the global Kunena forum team!

To return to the forum kliknij tutaj
Copyright © 2008-2009 Kunena, Licencja: GNU GPL

Gościmy

Teraz online:
  • Użytkowników: 1
  • Gości: 412
Aktywne konta: 9614
CURRENT MOON

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat
Krzychu82: Dzień dobry.
Gilbert: Czolem wtv :)
Gilbert: Czolem
glizdziarz: Dzień dobry
jurek-strażnik: Witam WTV ;)
Jarecki: Powitać :)
raparapa: salve,nad ranem burza ze śnieżycą.
Wędkarz z Roztocza: Jest tu jakaś żywa dusza?:OO.O
Wędkarz z Roztocza: pochwalony:D
glizdziarz: Dzień dobry. Nici z rybek. Chory.
Adam: Witam :)
Jarecki: «link»
Krzychu82: Niestety są i tacy co jednak musieli jechać. :( :( Serdecznie pozdrawiam ;)
glizdziarz: Dzień dobry. Nie za chlebem a na lodzie siedzą
raparapa: i znowu na portalu tak jakby wszyscy wyjechali za chlebem(tzw.SAKSY).Pozdro
glizdziarz: Dzień dobry. Pora szykować się na rybki.
raparapa: już wieczorkiem -4 grad.Jutro znowu do dziurek.Pa
Krzychu82: Padający deszcz, odwilż, stojąca na lodzie woda znacznie osłabia jego wytrzymałość dosłownie z godziny na godzinę musimy o tym pamiętać. Czasem naprawdę warto sobie odpuścić i nie liczyć na szczęście. Przed nami tyle jeszcze pięknych dni nad woda. Pozdrawiam :)
tomasz kwieciński: Witam wszystkich
raparapa: witam,-2 to jak na wiosnę.Znowu na lodowisko.Pa
jurek-strażnik: Witam WTV ? W Wiśle , w okolicy Płocka do Włocławka kart również się rozmnaża , bo to największy zbiornik zaporowy w kraju .
jurek-strażnik: Witam WTV ;)
wedkarz2309: Co do naturalnego rozmnażania się karpi w Polsce, to nie wierzyłem, jak ktoś mi o tym mówił, do czasu, aż przekonałem się to na własne oczy:)
geddy: temperatura wody to nie jedyny czynnik braku (skutecznego) tarła u karpi. Nie powino sie w oóle rozmnażac gatunków obcych a nawet przesadzać z zarybianiem nimi jak to ma miejsce przy karpiu (zaraz mnie zjedzą). Jeśłi chodzi natomiast o Twoje pytanie - to tak - istnieją - np zalew w Rybniku na szczeście karp się tam nie rozmnaża
Adam: Ostatnie wydarzenia związane z elektrownią w Kozienicach nasunęły mi pytanie. Czy istnieją w Polsce(lub gdzieś na świecie) zbiorniki w okolicach elektrowni, gdzie karpie naturalnie mogą się rozmnażać , a związane jest to z wyższą średnią temperaturą roczną wody w zbiorniku (?) Pytam tutaj, bo pewnie ten temat był już gdzieś tam poruszony :D
piter: Witam .Zimno.-11
Wędkarz z Roztocza: Na wieki wieków :D
Adam: Szczęść Boże :)
ryzel1976: Powitać w nowym roku 2016. Wszystkiego najlepszego dla całego WTV:)
Krzychu82: 7.30 u mnie -16 pozdrawiam
raparapa: salve, -18 o 5,30.Lód w oczach przyrasta.Pa