Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1
TEMAT: Węzły wędkarskie
Węzły wędkarskie 4 lat(a), 3 mies. temu  
Węzły zawsze sprawiały pewien kłopot naszym młodym adeptom wędkarstwa. Mysle że kilka najprostszych jest dobrze zać.

Uploaded with ImageShack.usJeżeli ktoś będzie miał wątpliwości co do wiązania much, przynęty, agrafki albo chciałby jakiś specjalny do zakopianek czi nawet boczniaka konicznego to proszę pytać zawsze powiem i narysuje jak Prz wolnym czasie wstawię jeszcze morskie do wiązania przyponów na choinkę czy boczniaka.
okonek
znawca tematu
graphgraph
Punkty: 0
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/19 19:27 Przez kowson77.
łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O:Węzły 4 lat(a), 2 mies. temu  
Widziałem sporo w internecie dużo dokładniejszych instrukcji jak wiązać poszczególne węzły co nie mniej i tak dobrze że ktoś to tu wkleił
Avallone
Punkty:
graphgraph

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1

Gościmy

Teraz online:
  • Użytkowników: 2
  • Gości: 108
Nowi użytkownicy:
Aktywne konta: 8897
CURRENT MOON

Shoutbox

Dźwięk Kide Chat
glizdziarz: Powitać poobiednio
Julian P: Właśnie przeczytałem wiadomość w onecie że w potoku Służewieckim zdechły ryby. Pewnie dlatego że nie było odłowów kontrolowanych . Dla wszystkich nie starczyło tlenu. Prawda panie prezesie OM PZWjavascript:kide.insertSmile(':(')
glizdziarz: Dzień dobry. Mgła i świata nie widać.
marek j: Dzień dobry.
hajnos: Dobrze wiedzieć ;) aczkolwiek na karpie się nie nastawiam - nie znam się na nich. Raczej jadę się bardziej pobawić z mniejszymi rybami
Jarecki: wszystko spakowane pora ruszać na rybki :D
spinn76: Dzieńdoberek ;)
glizdziarz: Powitać
gzl-2: Arek
jurek-strażnik: Pod starym mostem siedzi ich dużo na karpia , aż do późnego wieczoru.
hajnos: W zależności od tego, co zobaczę jutro podejmę decyzję odnośnie niedzieli (jutro dopiero o 14 będę mógł wyruszyć).
hajnos: Jeszcze nie jestem pewien, jutro bardziej na rekonesans pojadę - może Wykowo (spławik), lub Z. Liszyńska na grunt. Z Wisły jeśli już to główka na Rydzynie. W pociągu będę myśleć dokładniej ;)
jurek-strażnik: A gdzie się wybierasz ? , bo wszędzie będzie pełno wędkarzy.
hajnos: Jutro w końcu ruszam na rybki ;d choć pogoda raczej nie dopisze :/
jurek-strażnik: Witam ;) , Czesiu ja i tak krótko śpię :)
raparapa: witam,Jurek powiem przewrotnie,odbiłeś sobie w zimie bo spałeś godzinę dłużej. :P
marek j: Dzieńdobrywieczór ;)
jurek-strażnik: Już od niedzieli śpimy krócejhttps://lh3.googleusercontent.com/-6-L3QtvQL0Y/VROniFlUWbI/AAAAAAAAJ_o/uRZyivYnJdA/w426-h475/2015-02-26.gif
jurek-strażnik: Witam WTV ;)
Gilbert: Witam bractwo ;)
glizdziarz: Dzień dobry
Jarecki: :D
ryzel1976: Wędkarskim. Ma się rozumieć ;)
ryzel1976: Witam. Sorrki POŁOWOM O.O :D
marek j: A której połowie ta pogoda sprzyja :P
ryzel1976: Witam. Pogoda sprzyja połową ;)
raparapa: salve.Łódka jeszcze na brzegu ale postaram się do niedzieli spuścić.Pa :P
Longin: Pozdawiam! :)
korzun04: kończę- zaraz Ranczo, pozdrawiam
Longin: O Jezu!!! Ale masz dylemata! Współczuję! :_( :D Na sucho to człowiek gotowy się rozlecieć! O.O
korzun04: ja jeszcze nie próbowałem- mam cykora że po małpce odlecę, a na zagryzkę nie będzie miejsca :_(
Longin: Szkoda. Ale coś za coś! Trochę większe procenty od czasu do czasu przyjmuję! Dla zdrowotności ma się rozumieć! :)
korzun04: nie wątpię... ale piwka pewnie szkoda?
Longin: Za zgaodą żony! (!)
Longin: Odwiedziłem dietetyczkę taka ze 25 lat. I trochę mnie podszkoliła w zakresie diety. Co i jak i ile! :) ;) :D
korzun04: ja też zero gazowanego, nawet mineralna - po tym mnie żołądek boli,jem srednio 5-6 razy dziennie 50-max 100gramowe posiłki, więcej nie wchodzi... :D
Longin: O to gratuluję. Tylko tak trzymać.Ja też spuściłem ok 20. Zupełnie inaczej jem. Podobno zdrowo. bo aż 5-ć razy dziennie tylko mało i nisko kaloryczne, ciemne pieczywo! Daje radę i skutkuje. Zadnego piwa prawie od rokU :D
korzun04: miałem 11 stycznia... jest ok, mniej już ponad 30kg
Longin: Ja Basię też! :) jest ok. A ty już po operacji?
korzun04: jak zdrówko- dopisuje? Basia pozdrawia :)
Longin: Zrobiłem zdaje się ze 350 km. :)
Longin: Ok. 140 km. Ale jest autostrada. Więc spoko!
korzun04: to trochę zaliczyłeś kilometerków O.O , kawałek miałeś od domu
Longin: Objeździłem sobie okolicę , w poszukiwaniu ciekawych miejscówek. I kilka interesujących znalazłem. Nawet na nocne zasiadki . I nad Nysą i kilka nad Odrą!
korzun04: nooo- mroziło i wiało od rana :D
Longin: Ja chyba dopiero poświętach się ruszę. Dzisiaj zmarzłem jak przysłowiowe gówno!
korzun04: za tydzień jak dopisze pogoda ruszam na mazury na kanały
Longin: No i ślady po bobrach. Co kilka kroków ścięte drzewa. Jest ich w tym miejscu chyba za dużo! Choć żadnego żerenia nie widziałem